Ajo është pa dyshim një nga yjet e rinj të muzikës botërore.

Dua Lipa është shfaqur e veshur si një superstar të enjten në New York.

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare duket se është frymëzuar nga Gigi Hadid për veshjen e saj.

22-vjeçarja këngëtare e “One Kiss” është shfaqur me një komplet me ngjyra, të ngjashëm me kompletin e Versaces të veshur nga Hadid në CFDA Fashion Awards muajin e kaluar.
(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: