Këngëtarja kosovare që po korr sukses ndërkombëtar, Dua Lipa vjen më provokuese. Dua momentalisht është në Los Angeles nga ku ka postuar një foto në Instagram, në një pozë joshëse. Lipa këtë foto e ka përcjellë me shkrimin Forever Jetlagged”.

(m.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: