Dua Lipa është shfaqur e mrekullueshme në premierën e filmit “Dunkirk” që u shfaq mbrëmë.

Këngëtarja me origjinë shqiptare është shfaqur elegante me një fustan të gjatë.

Me flokët e drejta dhe shumë pak e grimosur, Dua ka mahnitur me pamjen e saj.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: