Dua Lipa ka marrë vëmendjen e të gjithëve teksa është fotografuar në New York. E veshur me plot stil, trupi i Duas vërtet dukej perfekt.
Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare kishte maskë dhe syze, teksa ishte kombinuar me një xhup bardhë e zi.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Xhaketa e saj ishte e markës “Moncler Richard Quinn” dhe çmimi i saj është plot 1435 dollarë.

Megjithatë, kjo xhaketë luksoze nuk arrinte t’ia mbulonte barkun në këtë stinë dimri. Dua është e nominuar për çmimin prestixhioz “Albumi i Vitit 2021” në Grammy.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb