Dua Lipa ndodhet me pushime së bashku me familjarët e saj.

Së fundmi këngëtarja ka ndarë foto me kunatën e saj të njohur, Bella Hadid, teksa të dyja nxjerrin në pah format perfekte të trupit. Këngëtarja dhe modelja e kanë ndarë foton në rrjete sociale, e imazhi është pëlqyer shumë.

Kujtojmë se Dua pak javë më parë ishte me pushime në Shqipëri, ku shërbeu dhe si një promovuese shumë e mirë e bukurive shqiptare me fotot e videot e shumta që realizoi në vendin tonë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb