Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa ka qenë në qendër të vëmendjes për vizitën e saj në vendin tonë.

Pas takimeve me politikanët në Tiranë dhe vizitës në muzeun e Krujës, ajo vendosi që së bashku me familjen të pushojë në jug.

Së fundmi Dua Lipa ka publikuar foto nga vendet që i bënë më shumë përshtypje në jug. Me siguri tashmë Shqipëria është bërë një vend shumë më i njohur duke qenë se është reklamuar nga një këngëtare si Dua Lipa me famë botërore.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb