Mbrëmja e se martes për Dua Lipën ka qenë speciale, pasi për herë të parë ka performuar në programin’ The Tonight Show with Jimmy Fallon’.
Një performancë që duket se ka shkuar për mrekulli, duke parë edhe një foto të Dua super të lumtur në Instagramin e saj.
Ju ftojmë ta ndiqni në këtë video:

(d.b/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: