Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Dua Lipa ka prezantuar koleksionin e ri të markës “Puma”.
Lipa shfaqet perfekte në klipin e firmës së njohur teksa ekspozon veshjet e prodhuesit gjigand.


Interpretuesja e shumë hiteve muzikore vazhdon të jetë protagoniste e markave të ndryshme me famë botërore.

Dua është bërë imazhi i PUMA-s, vitin e kaluar.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: