Dua Lipa ishte sërish në qendër të vëmendjes teksa doli me një xhaketë portokalli të ndezur në një shëtitje në New York të premten (27 janar).

Këngëtarja, 26 vjeçe, u pa e veshur me nje xhup të madh portokall, i cili kombinohej me xhinse blu, teksa i dorëzoi një copë tortë ditëlindje shokut dhe trajneri personal trajner në Gotham Gym.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Përveç nuancës së shndritshme të xhupit, Dua përshtati atë me një kapele të zezë dhe syze dielli të mëdha.

Krijuesja e hitit “One Kiss” mbante me vete edhe një çantë të zezë, shkruan DailyMail.

Në dhjetor u raportua se Dua dhe Anwar kishin hequr dorë nga romanca e tyre, pasi kishin vështirësi në raportin e tyre të ndarë për shkak të orarit të ngjeshur.

Aktualisht këngëtarja po bëhet gati për turneun e saj muzikor “Future Nostalgia” që nis më 9 shkurt.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb