Dua Lipa ka treguar trupin e saj të tonifikuar me një minifund rozë në fotot e fundit të publikuara së fundmi.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore shquhet për veshjet e saj shumë të shkurtra që përdor.

Dua edhe njëherë ka treguar asetet e saj në disa fotografi të publikuara në Instagram ku numëron më shumë se 75 milionë ndjekës.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

26 vjeçarja ka treguar trupin e saj të tonifikuar në një mini fund rozë e ku shfaq më shumë se sa duhet!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb