Këngëtarja kosovare, zëri dhe fama e së cilës i kanë thyer kufijtë mbarëkombëtar, Dua Lipa ka uruar vendin e saj që në orët e para të mëngjesit.

“Urime dita e pavarësisë Kosovë. Të dua” shkruan Dua në Instagram. Jo më kot Dua po quhet si një ambasadore e ardhshme e Kosovës në botë pasi fama e saj çdo ditë po shënon rritje të madhe.

(m.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: