Dua Lipa ka qenë në vëmendjen e mediave këto kohë. Këngëtarja 26-vjeçare ka publikuar së fundmi foto nga ballkoni, e ku duket mjaft joshëse.
Dua shfaqi figurën e saj të mrekullueshme trupore teksa pozonte me një bluzë të shkurtër shumëngjyrëshe që nxirrte në pah barkun e saj të tonifikuar.

Duke pozuar në një ballkon, Dua gjithashtu veshi një palë xhinse të zeza ndërsa ajo i la flokët e saj brune të binin lirshëm mbi supet e saj.
Në një veshje tjetër, interpretuesja e hitit “Break My Heart” kishte veshur një mini fustan blu të kaltër me një stil të bardhë.

E veshur me rrobat e saj të veçanta, këngëtarja gjithashtu kishte një gjerdan flutur blu dhe jeshil.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: