Mario Balotelli është transferuar te Sion në Zvicër. Sulmuesi italian është shprehur i lumtur që do jetë pjesë e kësaj skuadre, ndërsa thotë se nuk e quan veten yll.

“Jam i lumtur që marr përsipër këtë përgjegjësi, kjo më bën krenar. Nuk e konsideroj veten yll… Do të ishte mirë të fitoja diçka, nuk e bëj dot prej vitesh” – Tha ai.

9
9

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: