Ndonjëherë, realizimi i fotos perfekte nuk ka të bëjë me gjetjen e pozës apo vendit të duhur, por duhet pritur momenti perfekt dhe më i paparashikueshmi.

Është fjala për atë fotografinë që të bën ta zmadhosh disa herë për ta kuptuar e për të gjetur detajin që e bën ndryshe.

“Bright Side” ka publikuar disa fotografi të tilla, të cilat me shikim të parë të gënjejnë. Shikoni imazhet e mëposhtme e do kuptoni se sa i rëndësishëm është gjetja e momentit të duhur për të realizuar një foto.

Uji është aq i pastës sa duket se dora ka dy pjesë lëkure, por në fakt është dora dhe uji bashkë

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: