Të jesh pjesë e familjes mbretërore nuk është gjithmonë e lehtë. Falë dramës që ka përfshirë familjen mbretërore gjatë viteve të fundit, duket se Kate Middelton ka pasur mundësi për të shijuar veten në publik. Në fakt, ndonjëherë duket sikur dukesha e Kembrixhit thyen një buzëqeshje vetëm një herë në çdo vit kalendarik.

Katee1

Të hënën, Middleton bëri një udhëtim në Little Langdale në Cumbria, Angli, ku ajo bëri një turne në Qendrën e Trajnimit të Aventurës Ëindermere të kadetëve të rinj të Forcave Ajrore Mbretërore. Ndërsa ishte atje, Middleton e kaloi ditën duke ecur me biçikletë.

 

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb