Një pushues polak është mbytur në detin e Durrësit pasditen e sotme. Sipas informacionit të policisë ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme ku dyshohet se shtetasi polak me inicialet J. B., 68 vjeç kishte hyrë për t’u larë dhe është mbytur tragjikisht.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

 

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 10.09.2021, rreth orës 16:40, në lagjen nr.13, Durrës, dyshohet se është mbytur duke u larë në det shtetasi polak J. B., 68 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

 

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: