Çerdhja numër 42 në Tiranë është mbyllur pasi dy edukatore kanë rezultuar pozitive me COVID-19.

Burime nga Bashkia e Tiranës thanë për “BalkanWeb” se pasi dy edukatoret kanë rezultuar me koronavirus janë njoftuar prindërit dhe është pezulluar aktiviteti për dy javë sipas protokollit. Ndërkohë të gjitha ambientet e çerdhes janë dezinfektuar.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb