TIRANE

Ish-kapiteni i Kombëtares së Shqipërisë, Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij, Monica Ercoli rreh dy javë më parë u bënë prindër për herë të dytë.

Ish- futbollisti i njohur dhe bukuroshja bionde janë bërë me vajzë, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Enkeleida. Por ditën e sotme Loriku ka vendosur të na prezanojë me vogëlushen e tij.

“ENKELEIDA sot mbush 2 javë dhe vendosëm ta prezentojmë !!! 👨👩👧👦👸🏼❤️”- shkruan ai në Instagram. Ju kujtojmë se Loriku dhe Monika janë prindër edhe të një djali të quajtur Boiken.

Mungesa e kapitenit në ndeshjen e bamirësisë të luajtur më 10 janar, ka ardhur pikërisht për këtë arsye, ylli i futbollit po priste ardhjen në jetë të vogëlushes së tij.

Untitled 11
Untitled 11

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb