Dy rastet e Fierit janë të vatrës së re në Patos, burri i gruas 50-vjeçare dhe nusja e djalit.

Nga 4 persona në këtë familje vetëm mbesa është negative. Dyshohet se infeksioni është marrë nga nusja që shoqëroi të atin në QSUT i shtruar para disa ditësh atje.

Nusja ndërkohë është infermiere në urgjencën e spitalit të Fierit por ka qenë me leje për shkak të sëmundjes së të atit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: