MAQEDONI E VERIUT

Maqedonia e Veriut ka shënuar një rritje të konsiderueshme duke dyfishuar rastet me COVID-19.

Nga 17 që ishin dje, 36 të infektuar pati diën e sotme ndërkohë që bie në sy se 15 ishin vetëm në Kumanovë.

Ndërkohë nuk ka pasur viktima ndërsa 12 pacientë fituan betejën me COVID-19.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb