Ish banori i Big Brother Vip Albania, Meridian Ramcaj ishte sot i ftuar në “Fitstation” nga Çenkuela Hasa.

I pyetur për rikthimin e mundshëm të Donald Veshaj dhe moderatores Bora Zemani, ish banori i BBV nuk ngurroi të ironizoj dyshen.

“Thonë që në mal bora kur nuk shkrin, mbledh të gjitha pislliqet dhe i ruan. Mos tento të shkelësh te ajo borë se gjithmonë bëhesh pis”, u shpreh Meridiani.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: