Një i dënuar në burgun e Drenovës është dërguar me urgjencë në spitalin e Korçës.

“BalkanWeb” mëson se bëhet fjalë për 28-vjeçarin M.Gj. Dyshohet se ngjarja ka ndodhur për shkak se ka gëlltitur brisqe, ndërsa ende po punohet për zbulimin e plotë të rrethanave të kësaj ngjarjeje.

28-vjeçari bëhet me dije se ka qenë i dënuar për vjedhje.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: