Ish-gruaja e bashkëthemeluesit të ‘Google’, Sergey Brin, ka reaguar pas lajmeve se ajo ka qenë në një lidhje me Elon Musk, duke e quajtur atë një “gënjeshtër të plotë”.

Nëpërmjet avokatit të saj, Nicole Shanahan madje shkoi aq larg sa sugjeroi se thashethemet ishin shpifje. “Mos bëni gabim, çdo lajm se Nicole kishte një lidhje me Elon Musk nuk është vetëm një gënjeshtër, por edhe shpifje”, tha avokati i Shanahan, Bryan Freedman, për DailyMail.com.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb