Trofe totalisht i merituar. Real Madrid mposhti 1-0 në finalen e Champions League Liverpoolin, në takimin që u luajt në Paris.

 

Menjëherë pas ndeshjes, u shpërndanë medaljet respektive. Gjithashtu, madrilenët ngritën në qiell trofeun e 14-të. Entuziazmi ishte tejet i madh nga stafi, trajneri dhe lojtari, shoqëruar këtu edhe me atmosferën që sillnin tifozët.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb