Zërat e merkatos së Ronaldos nuk duket se e kanë shqetësuar aspak partneren e tij Gerogina Rodriguez.

Modelja, ka publikuar së fundmi fotot të shumta në rrjete sociale, e në pozat e fundit shihet e veshur me bikini.

Veshjet e ngushta, ia nxirrnin në pah linjat perfekte. Ajo shihet e ulur në një gomardare breshkë dhe relaksohet në pishinë.

Ky imazh i 27-vjeçares është pëlqyer së tepërmi nga 27 milionë ndjekësit e saj në rrjete sociale.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb