Ish-ushtarja më seksi në botë ka një mesazh për Presidentin Donald Trump, ndërkohë që pozon me rroba ushtarake, për një set fotografik në shkretëtirë.

Shannon Ihrke së fundmi ka ndarë mendimin e saj për Presidentin e Amerikës.

Bashkangjitur një fotoje të realizuar në shkretëtirë ajo shkruan:

“Dëshiroj që Presidenti jonë të ketë sukses, kushdo qoftë ai”.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb