TIRANE

E tërhequr prej kohësh nga skena politike, por e kujdesshme edhe në rrjetet sociale, ish numri dy i PD, Jozefina Topalli është parë sot nën shoqërinë e zëdhënëses së ish-kryeministrit Sali Berisha, Erla Mëhilli.


Foto është postuar në Instagram nga vetë zëdhënësja e ish kryeministrit Berisha, ndërsa të dyja pozojnë të qeshura ndërsa konsumojnë kafenë e mëngjesit.


Erla Topalli


Foto një ditë pas gjuhës së ashpër të ish numrit 2 të PD-së me të besuarën e ish kryeministrit Berisha, si ka shpëtuar fokusit të medias.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb