Ivanka Trump të premten ka reaguar në lidhje me aktakuzën ndaj babait të saj Donald Trump,

Trump reagoi përmes rrjeteve sociale duke thënë “Unë e dua babain tim dhe vendin tim”, ndërsa shtoi se është në dhimbje për të dy.

“Unë e dua babanë tim dhe e dua vendin tim. Sot më dhemb për të dy”, ka shkruar ajo në një postim që shfaqet në Instagramin e saj.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: