E bukur dhe provokuese në pishinë, magjepsëse në tarracën me pamje nga deti. Demi Moore me bikini në moshën 60 vjeçar nuk ka asgjë për të pasur zili nga versioni i saj kur ishte e re.

Aktorja është protagonistja e fotove për koleksionin e ri të Andi Smiming dhe jo vetëm. Ishte ajo që dizenjoi kostumet seksi në të njëjtën kohë dhe bon ton, dedikuar të gjitha femrave që nuk pushojnë së pëlqyeri njëra-tjetrën, pavarësisht formave.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Demi Moore me vajzat Rumer, Scout dhe Tallulah kane pozuar për Andie Swim pranë pishinës me
bikini me bel te larte, por Moore është shumë sensuale edhe me bikini me prerje të ulët.

Për Demi Moore, mosha është një e dhënë personale e papërfillshme. Ajo tregon trupin e tonifikuar me kostumet që ka projektuar duke treguar dhe format perfekte.

(Tgcom24/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb