Aktorja e njohur e humorit, Arjola Demiri, ka festuar një ditë më parë ditëlindjen. Teksa ka marrë urime pafund nga fansat, kolegët, familjarët dhe miqtë, ajo kishte organizuar gjithashtu edhe një festë të madhe për ditën e saj të veçantë.

Pranë vetes, e bukura e Tropojës kishte zgjedhur njerëzit e saj më të dashur, ku nuk mungonin as kolegët e “Portokallisë”.

Ndërkohë të ftuarit dhe vetë Arjola, kanë postuar në rrjetet sociale foto e video nga festa që ka zgjatur deri në orët e vona.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb