Ajo mendohet se është në muajin e tetë të shtatzënisë me fëmijën e parë së bashku.
Georgina Rodriguez ka tregur barkun shtatzënë në FIFA Football Awards në Londër të hënën në mbrëmje, ku i dashuri i saj Cristiano Ronaldo fitoi çmimin si lojtari i vitit.
Georgina 22 vjeç, ka parakaluar përpara gazetarëve teksa është shfaqur me një fustan ngjyrë argjendi në shoqërinë e Cristiano Jr, djalit 7 vjecar të Ronaldos, dhe të futbollistit të famshëm.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb