Georgina Rodriguez është përfolur shumë kohëve të fundit për shkak të lidhjes së saj me futbollistin e famshëm Cristiano Ronaldo.

Bukuroshja ndodhet me pushime ndërsa CR7 po luan me ekipin përfaqësues të Portugalisë në Kupën e Konfederatave.
Modelja ka dokumentuar me një video pushimet e saj dhe e ka postuar filmimin ku shfaqet në një pishine në Instagram, duke çmenduar fansat me të pasmet e saj.

Ronaldo dhe Georgina janë në lidhje që nga qershori i vitit të kaluar dhe tashmë spekulohet se çifti pret një fëmijë.
(da.xha/BalkanWeb)

?

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb