Dietologia Blerina Bombaj ka dalë kundër nismës së Ramës për të bërë pa makina të dielat nga tetori deri në mars.

Bombaj thotë se restorantet në periferi punojnë në fundjavë, dhe nëse hiqen makinat atëhere me çfarë do të paguhen punëtorët, rrogat, taksat, uji, ushqimi i gjësë së gjallë?

Blerina Bombaj ndërkohë thotë se as paga e luftës nuk iu dha biznesit të saj dhe punëtorëve ndërkohë që restorantet kanë 3 muaj pa punë.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb