Në një reagim në “Facebook”, deputetja Ilda Dhori ka njoftuar se ka dorëzuar pranë gjykatës administrative të shkallës së parë në Tiranë, kërkesë padinë si përfaqësuese e Divjakës. Ajo sqaron se kërkesa e dorëzuar ka të bëjë me paligjshmërinë e traut elektronik në hyrje të parkut dhe plazhit të Divjakës.

Reagimi:

Prane Gjykates Administrative Shkalla e Pare,Tirane;

Sapo dorezova Kerkesepadine time, si perfaqesuese e Divjakes, mbi PALIGJSHMERINE e TRAUT ELEKTRONIK, ne hyrje te Parkut dhe Plazhit te Divjakes! Me bindjen e plote se e drejta eshte me qytetaret!

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: