Granit Xhaka dhe e fejuara e tij janë një çift mjaft interesant dhe i veçantë. Ata herë pas here publikojnë foto komike nga e përditshmja e tyre apo udhëtimet që bëjnë nëpër botë.

Fotoja e radhës është paksa më sfiduese për Granitin, pasi e fejuara “i ka treguar muskujt” duke e mbajtur në krahë.

Ndoshta futbollisti duhet të ndihet me fat që ka përkrah vetes një vajzë të tillë, tek e cila mund edhe të mbështetet.

(m.k/VipPages/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: