Ava Max është një prej këngëtareve shqiptare që ka arritur majat e muzikës ndërkombëtare.

Dhe artistja e famshme mbrëmjen e kaluar ka mbajtur koncertin e radhës në kundër të turneut në Amerikës.

Përmes disa imazhe që ka ndarë me mbi 2.4 milionë ndjekësit e saj në Instagram, 27-vjeçarja shihet e veshur në stilin e saj unik, në një kostum me ngjyrë të kuqe nga materiali i lëkurës, të cilin e kompletonin disa detaje me zinxhir metali.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Këngëtarja me prejardhje shqiptare la të lira flokët e gjata bionde, ndërsa vendoi grim të theksuar duke kombinuar buzëkuqin me veshjen.

“A jeni gati për koncertin në Los Angeles sonte??!!”, ka shkruar Ava në mbishkrimin e imazheve, para nisjes së koncertit.

Ndërkohë, kujtojmë që së fundi Amanda Koci (emri i vërtetë) u paraqit në ballinën e revistës së njohur “Cosmopolitan Japan”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by AVA MAX (@avamax)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb