TIRANE

Eliona Pitarka u bë nënë për herë të parë në mars, e që atëherë nuk i ka kursyer fotot dhe postimet e saj duke na prezantuar herë pas here me të voglën.

E sot në ditën Fitër Bajramit, Eliona ka ndarë në Instagram një foto shumë të ëmbël të të voglës dhe shprehet se ajo është dhurata më e madhe për të këtë vit.

“Gëzuar Fitër Bajramin! Paqe, shëndet dhe begati! Zoti më bekoi me ty këtë Bajram shpirti im”, ka shkruar Eliona përkrah fotos.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: