Drejtuesi politik i qarkut të Korçës për Partinë Demokratike, Ervin Salianji pohon se demokratët kanë zgjedhur të ardhmen.

Nga Devolli ai pohon se PD do t’i shtrijë dorën kujtdo që ka kontribuar.

MESAZHI I SALIANJIT

Devoll.
Si shumë prej demokratëve të tjerë e kemi nisur nga zero dhe e di si është rrugetimi brenda partisë, i di hilet, padrejtësitë dhe mungesën e meritës! Bashkë kemi zgjedhur të ardhmen dhe së bashku do ti shtrijmë dorën kujtdo që ka kontribut, zotimi është se gjithkujt do ti jepen mundësi dhe jo ofiqe tarafesh të ngushta ✌🏻💪🏻

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: