Kolegu i Kujtim Prodanit që u nda sot nga jeta në moshën 57-vjeçare pasi humbi betejën me Covid kujton premtimin që kantautori i kish bërë.

Përmes një statusi të shkurtër në Facebook, Gjergj Leka shprehet se Prodani i kish premtuar që do iknin bashkë nga jeta pas të 70-ve dhe se me këtë ikje të parakohshme ia ka prerë krahët.

STATUSI I GJERGJ LEKËS
O Kujtim si keshtu….. E kishim lene te iknim pas shtatedhjetave, me mend ne koke e piano me vete…..Na preve krahet.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb