E rëndë është ajo që është regjistruar në SHBA. Një polic, është qëlluar për vdekje në ditën e parë të tij në terren.

Mësohet se policia ka arrestuar një person që dyshohet se ka kryer vrasjen, ndërsa burime për mediat e huaja bëjnë me dije se polici dhe autori ishin konfortuar fizikisht disa orë para krimit.

Mediat lokale shkruajnë se polici ka lënë pas vetes bashkëshorten dhe një foshnjë gjashtë muajshe.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: