Alessandro Florenzi do të kthehet në Itali dhe kësaj radhe për të luajtur me Milanin.

Kuqezinjtë kanë arritur marrëveshjen me Romën për të nënshkruar me mbrojtësin 30-vjeçar.

Florenzi tashmë mbyll aventurën tek PSG për të vijuar me Milanin që synon të marrë në huazim edhe Bakayokon nga Chelsea.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb