TIRANE

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Greta Koçi ka publikuar ditën e djeshme këngën e saj më të re me titull “E kuqe”, të cilën e kishte njoftuar prej disa ditësh.

Pritja ja ka vlejtur pasi Greta ka një sjell një këngë që me siguri do kthehet në hit. Kënga flet për dashurinë mes dy personave teksa në klip shfaqen edhe çifte të ndryshëm. Ndërsa vetë Greta në klip shfaqet e veshur me një fustan të kuq me fruda.

Edhe pse ka vetëm një ditë që është publikuar ajo deri tani ka mbi 130 mijë klikime në youtube. Kënga është pëlqyer shumë dhe Greta ka marrë komente shumë pozitive.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb