Djali i një miliarderi amerikan ka vrarë veten, pasi e la e dashura. Kai Schachter-Rich i dha fund jetës pasi nuk e përballoi dot ndarjen.

Ai ishte në një lidhje me modelen Lady Lola Crichton-Stuart. Fillimisht 21-vjeçari piu një koktej drogërash dhe më pas vari veten.

I riu ishte djali i tregtarit të artit në New York, Kenny Schachter dhe artistes, Ilona Rich. Ndërsa gjyshi i tij nga mamaja, March Rich, njihej si “mbreti i mallrave”, pasi themeloi kompaninë miliarda dollarëshe, “Glencore”.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb