Aktorja shqiptare Anita Nikaj, e njohur nga seriali “O sa mirë” ka ndarë me ndjekësit një lajm të madh rreth jetës private.

Anita ka vendosur t’i japë fund beqarisë, teksa ka marrë propozimin për martesë nga partneri. Ai i ka propozuar gjatë një darke mes miqsh dhe aktorja ka pranuar.

Ajo ka ripostuar disa foto nga darka në fjalë, ku shihet shumë e lumtur krah njeriut të zemrës. “Ajo tha Po”, shkruhet krahas fotove.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: