“Rubi” ka qenë një nga serialet meksikane më të ndjekura në vendin tonë. Rubi, e cila ishte dhe personazhi kryesor në film, u kthye në ikonën e atyre viteve për bukurinë që ka.

Por sa ka ndryshuar Rubi? Ajo është bërë e njohur në moshë shumë të re dhe është nënë e një djali që quhet Segio.

Madje, edhe pse është 42 vjeçe, ajo është bërë gjyshe dhe ruan ende atë bukurinë që shqiptarët u mahnitën vite më parë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: