Moderatorja Hygerta Sako ka publikuar një foto që ka ndezur imagjinatën e ndjekësve të saj në rrjetet sociale.

E mbuluar vetëm një peshqir në trup e në kokë, Sako ka preferuar të pozojë me njërën këmbë gjysmë të ngritur dhe më një filxhan kafeje në dorë, ndërkohë që duket të jetë duke pushuar disa ditë në plazh, pas izolimit nga Covid 19.

“Jeta fillon pas një filxhani kafe”, shkruan Sako krah fotos ku nuk kanë munguar dhe komentet pozitive për moderatoren, ndërkohë që mbetet ende mister shoqëruesi i saj në këto ditë të fillimveres.

Moderatorja preferon që të jetë tepër e rezervuar me lajmet për jetën e saj private.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: