Ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, tregon se si po e kalon karantinën, teksa publikon një foto të nipit të saj, Nikolas.

Topalli shkruan se buzëqeshja e vogëlushit është momenti më i bukur i ditës, çdo ditë, sidomos në këtë periudhë.

“Tre gjëra na kane mbetur nga parajsa: yjet, lulet dhe femijet.” thoshte Dante Alighieri.

Buzeqeshja e ketij djalit te vogel ( Nikolas) ketu poshte eshte momenti me i bukur i dites, cdo dite.. sidomos ne kete kohe eksperimenti social unik ne historine tone planetare””, shkruan Topalli.

94582182 2864245666958152 5580531199027183616 N
94582182 2864245666958152 5580531199027183616 N

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb