BERAT

Një 55-vjeçar është arrestuar në Kutalli të Beratit pasi është kallëzuar për ngacmim seksual.

Kallëzimi ka ardhur nganjë 13-vjeçare e cila ka shkuar në Polici dhe e ka dorëzuar.

Tashmë Prokuroria do të hetojë 55-vjeçarin A.Ç, për veprën penale ngacmim seksual.

 

NJOFTIMI NGA POLICIA

Berat

Nga specialistët e Seksionit për Krimet u bë arrestimi i shtetasit A.Ç., 55 vjeç, banues në Kutalli, pasi ka bërë kallëzim një shtetase 13-vjeçare se ky shtetas e ka ngacmuar seksualisht.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat, për veprën penale “Ngacmim seksual”.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb