Vijojnë për të tretën ditë radhazi kërkimet për Sebastianin e vogël, të cilin e mori rrjedha e lumit Fan në Mirditë para dy ditësh, teksa ishte duke luajtur me top me shokët.

Gazetari Elidon Ndreka raporton për “BalkanWeb”, se për të gjetur trupin e 10-vjeçarit janë angazhuar forcat e RENEA-s dhe struktura të tjera private, si dhe banorë të shumtë, si vendas, por edhe të zonës përreth.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb