Aktorja e njohur argjentinase, Eugenia China Suarez, ka shkaktuar një telenovelë të vërtetë këto ditë, ku është përfshirë sulmuesi Mauro Icardi.

Por, kjo nuk është lidhja e parë që ajo ka bërë me një futbollist, pasi dhe më herët ka pasur romanca me Rodrigo De Paul.

Sipas asaj që raporton “Los Angeles de la manana”, ish-lojtari i Udinese, sot te Atletico Madrid, ishte magjepsur pas aktores bukuroshe.

Orët e fundit kishte nisur të qarkullonte thashethemet se De Paul dhe gruaja e tij po ndaheshin pikërisht për filtrin me aktoren, megjithatë asgjë nuk është konfirmuar nga

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb